Co to był za rok!

Cóż to był za rok! Pełen nie tylko pracy, ale także udanych niespodzianek, słodkości, imprez. Wszystko to dopełnione sporą dawką sportu 😊 Zobaczcie, co działo się w #limangoteam w 2019!

Niespodzianka z okazji urodzin naszego CEO, Martina, to już tradycja wpisana w coroczny kalendarz wydarzeń Limangosów. Tym razem udekorowaliśmy jego biuro magentowymi karteczkami z życzeniami i zaskoczyliśmy go przepysznym tortem w jedynym słusznym kolorze. Biuro Martina zdecydowanie było najbardziej rzucającym się w oczy miejscem przez kilka następnych tygodni.

8. marca po raz kolejny zabrakło nam słów! <3 Męska część #limangoteam przygotowała z okazji Dnia Kobiet cudowną niespodziankę – całe biuro udekorowane było plakatami, w kuchni czekały tulipany, a na deser czekoladowa fontanna i mnóstwo owoców. Wiemy, co myślicie. I tak, macie racje – nasi Panowie są najlepsi!

Wiosną stwierdziliśmy, że trzeba spalić kalorie z poprzednich miesięcy – czyli niezliczone ilości słodyczy urodzinowych, pączków, pizzy oraz innych niespodzianek, które pojawiają się w kuchni z wielu różnych okazji. Skorzystaliśmy więc z tego, że rozpoczął się sezon biegowy – dzielna drużyna Limangosów wzięła udział w kolejnych edycjach Runmageddonu, Biegu Firmowego, The Color Run oraz Biegu Kobiet.

Mnóstwo balonów, malowanie buziek, zabawy z animatorem oraz prezenty – czyli kolejny Dzień Dziecka w limango! Każdego roku staramy się, aby najmłodsze Limangosy poczuły się wyjątkowo. Jednak nie oszukujmy się – dobrze bawią się wtedy nie tylko dzieci, ale i dorośli 😊

Lipiec kojarzy nam się przede wszystkim z urodzinową imprezą limango. Z okazji 8. urodzin bawiliśmy się w kowbojskim stylu – zaczęliśmy od wspólnego śniadania w biurze, potem w ruch poszły koszule w kratę, jeansy, kowbojki i kapelusze, aby jak najlepiej oddać klimat Dzikiego Zachodu. Imprezę na Wrocławskim Torze Wyścigów Konnych będziemy pamiętać jeszcze długo!

W 2019 roku okazało się, że 790m2 powierzchni biurowej to zbyt mało. Co należało zrobić w tej sytuacji? Powiększyć biuro! Tym sposobem od sierpnia urzędujemy już na 1 156 m2, mamy nowe salki konferencyjne, toalety i pokój do cichej pracy.

Nadszedł wrzesień – czas rewanżu za Dzień Kobiet! Takiego dzieła sztuki, jakie możecie zobaczyć na zdjęciu, w naszym biurze jeszcze nie było! Do tego kanapki, strefa gier z Twisterem i ping pongiem oraz personalizowane piwo (do zrelaksowania się po pracy). Co przygotujemy następnym razem?

Biegiem Mikołajów zamknęliśmy sezon na firmowy udział w sportowych eventach. A przy okazji, po raz kolejny, zrobiliśmy coś dobrego. Już szykujemy się na kolejne imprezy!

Co roku Mikołaj przychodzi też do najmłodszych Limangosów i razem ze swoimi elfami wręcza prezenty. Jak zwykle było sporo uśmiechu i dobrej zabawy – dla starszych i dla młodszych.

13. grudnia bawiliśmy się na corocznym Xmas Party we wrocławskiej Stacji Dizajn. Zwykle impreza również ma motyw przewodni – tym razem padło na Back to black. Było klasycznie, elegancko, ale i z pazurem 😊 To był naprawdę wyjątkowy wieczór (i noc 😉 ), który po raz kolejny pokazał, jak dobrze bawimy się w swoim towarzystwie.

Mamy nadzieję, że ten rok będzie jeszcze lepszy! Chcesz z nami pracować i świętować? Sprawdź aktualne oferty pracy i bądź częścią #limangoteam! 

Zostań jednym z nas