Pierwszy dziecięcy piknik w limango

Choć od samego początku jesteśmy klubem zakupowym, który oferuje produkty dla całej rodziny, w tym także dla niemowląt i dzieci, do niedawna nie mieliśmy zbyt wielu rodziców w naszym zespole.

Ale to się zmienia. Tylko w 2016 roku urodziły się kolejne 4 limangowe maluchy: Jaś, Franek, Aleksander i Ignaś. W tym roku przywitaliśmy na świecie Mikołaja, Mateusza, Ninkę i niecierpliwie czekamy na Michałka, który ma się urodzić w lipcu.

Ponieważ przybywa nam limangowych dzieciaków postanowiliśmy zapoczątkować nową tradycję: Rodzinne pikniki!
W zeszłym tygodniu spotkaliśmy się po raz pierwszy, żeby świętować niedawno obchodzony Dzień Dziecka. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych limangowych pociech małe niespodzianki. Miło było zobaczyć jak dziecięce buzie rozjaśniają się na widok prezentów.
Gościny użyczyła nam plaża miejska ZaZoo. Dzięki temu rodzice mogli wypocząć na kocach i leżakach, a maluchy poskakać na trampolinie albo pobawić się z ciociami i wujkami.

Jak to na imprezie dla dzieci nie mogło zabraknąć lodów z naszej ulubionej Kulki i malowania małych buziaków farbkami, ale absolutnym hitem imprezy okazały się: bańki mydlane! Nie tylko najmłodsi mieli z tego wielką frajdę.

Zostań jednym z nas