Windows Mid/Senior Administrator

Nasz zespół tworzą ludzie, którzy uwielbiają działać z pasją, pracują z zaangażowaniem, myślą nieszablonowo i poszukują nowych wyzwań. Uważasz, że jesteś osobą ambitną i odpowiedzialną? Szybko nawiązujesz kontakty? Cechuje Cię pozytywne nastawienie i otwartość? Prawdopodobnie czekamy właśnie na Ciebie!

IT
Kogo szukamy?

Pasjonata zagadnień administracji, który zajmie się optymalizacją architektury AD oraz bieżącymi zadaniami. Szukamy osoby, która samodzielnie pomoże nam rozwijać używane przez Grupę technologie.

Co jeszcze jest dla nas ważne?

Szukamy osoby, która ma pozytywne nastawienie, jest ukierunkowana na dociekliwe i kompleksowe rozwiązywanie zadań. Szukamy osoby, która tak jak my będzie kontynuować tradycję tworzenia świetnej atmosfery w biurze.

Twoja rola i główne zadania:
  • Administracja i wykonywanie bieżących zadań wynikających z obsługi architektury opartej na Windows Server
  • Tworzenie automatyzacji zadań, aby obniżyć występowanie powtarzalnych zadań
  • Kierunkowanie rozwoju rozwiązań opartych o Windows Server dla Grupy
  • Migracje systemów, usług
  • Tworzenie dokumentacji
Nasze kluczowe oczekiwania wobec Ciebie to:
  • Wykształcenie: ukończony kierunek informatyczny lub pokrewny
  • Przynajmniej dwa lata doświadczenia w administrowaniu systemami Windows Server (Active Directory, Exchange, GPO)
  • Posiadasz doświadczenie sieciowe (najlepiej poparte ukończeniem kursu CCNA)
  • Wiedzę nt. środowiska vSphere
  • Doświadczenie w administrowaniu Office365, Azure AD i Exchange Online
  • Inicjatywa w rozwiązywaniu problemów, samodyscyplina
  • Skuteczna komunikacja z ludźmi z różnych obszarów biznesowych
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu średniozaawansowanym w mowie i piśmie, bez problemów z komunikacją – warunek konieczny
Oferujemy:
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznym środowisku branży internetowej – u nas nie będziesz się nudzić!
  • możliwość realnego kształtowania biznesu – cenimy samodzielność i przekazujemy odpowiedzialność,
  • przyjazne środowisko pracy w młodym, kreatywnym zespole – a po godzinach niezapomniane imprezy integracyjne,
  • możliwość szybkiego rozwoju i samorealizacji, także dzięki szkoleniom,
  • zdobywanie doświadczenia w międzynarodowym zespole, działającym na różnych rynkach europejskich.
Benefity:

Prywatna opieka zdrowotna

Zapewniamy dostęp do najlepszych specjalistów dla Ciebie i Twoich bliskich.

Zajęcia językowe

Lekcje angielskiego i niemieckiego w małych grupach, dostosowane do Twoich umiejętności.

Elastyczne godziny pracy

Możliwość pracy zdalnej, a także późniejszego przychodzenia do biura.

Biuro w centrum Wrocławia

W najbliższej okolicy kino, fitnessclub i duży wybór miejsc na lunch.

Owocowe poniedziałki

Kawy, owoców, pizzy, słodyczy, ale i zdrowych przekąsek w naszym biurze nie brakuje.

Imprezy firmowe w najlepszym towarzystwie

Po godzinach często organizujemy ciekawe wyjścia albo spotkania w biurze.

Co powinna zawierać aplikacja?

Prześlij nam swoją aplikację przez formularz na stronie.

Dołącz informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu, możliwym terminie rozpoczęcia pracy oraz skąd dowiedziałeś się o rekrutacji.

Koniecznie dodaj w CV następującą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych udostępnionych w przesłanym przeze mnie formularzu aplikacyjnym i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez Limango Polska Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji tego procesu rekrutacji (wymagane).”

i/lub

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych udostępnionych w przesłanym przeze mnie formularzu aplikacyjnym i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez Limango Polska Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych (opcjonalne).”

Administratorem Twoich danych osobowych jest Limango Polska Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu więcej informacji: https://praca.limango.pl/ochrona-danych-osobowych/

Nie zaznaczono wymaganych zgód.
Znasz kogoś kto świetnie sprawdzi się na tym stanowisku?

Prześlij ogłoszenie Znajomemu, który pasuje do Zespołu limango. Pomóż Mu odkryć pracę w sercu miasta w zgranym i rozwijającym się zespole.