Senior Backend / Fullstack Developer

Nasz zespół tworzą ludzie, którzy uwielbiają działać z pasją, pracują z zaangażowaniem, myślą nieszablonowo i poszukują nowych wyzwań. Uważasz, że jesteś osobą ambitną i odpowiedzialną? Szybko nawiązujesz kontakty? Cechuje Cię pozytywne nastawienie i otwartość? Prawdopodobnie czekamy właśnie na Ciebie!

IT
Kogo szukamy?

Doświadczonego fullstack developera do współpracy przy dużym, międzynarodowym projekcie naszej platformy ecommerce. Kogoś, kto aktywnie poszukuje optymalnych rozwiązań i potrafi rozwiązywać problemy.

Co jeszcze jest dla nas ważne?

Cenimy osoby, które nie boją się nowych wyzwań i zadań, które nie tylko szczerze mówią o tym co im się podoba lub nie, ale otwarcie przyjmują feedback od innych, są zaangażowane i pozytywnie podchodzą do świata.

Twoja rola i główne zadania:
  • Rozwój naszego sklepu internetowego, poprzez projektowanie, implementację i utrzymanie kolejnych funkcji i modułów;
  • Frontendy (Typescript, React.js) – ok. 30% czasu;
  • Backendy (mikroserwisy, nodejs, golang, redis, dynamodb) – ok. 60% czasu;
  • Orkiestracja: CI/CD, docker, kubernetes;
  • Współtworzenie kultury dzielenia się wiedzą i wymiany doświadczeń;
  • Dbanie o jakość kodu i udział w Code Reviews.
Nasz stos technologiczny i organizacyjny:
  • Backend: Go (możemy Cię nauczyć, jeśli jeszcze nie miałeś z nim kontaktu);
  • Frontend: ES6/Typescript;
  • React, JSS, Jest, puppeteer;
  • Git, REST API, Webpack;
  • AWS, docker, kubernetes;
  • SCRUM, Continuous Delivery.
Nasze kluczowe oczekiwania wobec Ciebie to:
  • 5+ letnie doświadczenie z językami server-side, jak: Java, C#, Golang lub podobne,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym,
  • Doświadczenie w technologiach HTML, CSS, React,
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i umiejętność formułowania jasnego przekazu w zakresie technologii,
  • Orientacja w technologiach sieciowych, protokołach i standardach webowych,
  • Znajomość architektury opartej o mikroserwisy,
  • Znajomość rozwiązań chmurowych, najlepiej AWS,
  • Chęć rozwoju w kierunku łączenia świata backendu i frontendu.
Oferujemy:
  • wpływ na ambitny i międzynarodowy projekt (grupa Limango),
  • możliwość realnego kształtowania biznesu – cenimy samodzielność i przekazujemy odpowiedzialność,
  • zatrudnienie na podstawie preferowanej formy zatrudnienia oraz elastyczne godziny pracy,
  • przyjazne środowisko pracy i świetny zespół,
  • bezpieczeństwo i stabilizację w czasach pandemii – prowadzimy rozwijający się biznes i dbamy o zachowanie odpowiednich norm bezpieczeństwa w pracy,
  • możliwość szybkiego rozwoju i samorealizacji, także dzięki szkoleniom,
  • zdobywanie doświadczenia w międzynarodowym zespole, działającym na różnych rynkach europejskich.
Benefity:

Prywatna opieka zdrowotna

Zapewniamy dostęp do najlepszych specjalistów dla Ciebie i Twoich bliskich.

Zajęcia językowe

Lekcje angielskiego i niemieckiego w małych grupach, dostosowane do Twoich umiejętności.

Elastyczne godziny pracy

Możliwość pracy zdalnej, a także późniejszego przychodzenia do biura.

Biuro w centrum Wrocławia

W najbliższej okolicy kino, fitnessclub i duży wybór miejsc na lunch.

Owocowe poniedziałki

Kawy, owoców, pizzy, słodyczy, ale i zdrowych przekąsek w naszym biurze nie brakuje.

Imprezy firmowe w najlepszym towarzystwie

Po godzinach często organizujemy ciekawe wyjścia albo spotkania w biurze.

Co powinna zawierać aplikacja?

Prześlij nam swoją aplikację przez formularz na stronie.

Dołącz informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu, możliwym terminie rozpoczęcia pracy oraz skąd dowiedziałeś się o rekrutacji.

Koniecznie dodaj w CV następującą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych udostępnionych w przesłanym przeze mnie formularzu aplikacyjnym i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez Limango Polska Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji tego procesu rekrutacji (wymagane).”

i/lub

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych udostępnionych w przesłanym przeze mnie formularzu aplikacyjnym i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez Limango Polska Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych (opcjonalne).”

Administratorem Twoich danych osobowych jest Limango Polska Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu więcej informacji: //praca.limango.pl/ochrona-danych-osobowych/

    Nie zaznaczono wymaganych zgód.
    Znasz kogoś kto świetnie sprawdzi się na tym stanowisku?

    Prześlij ogłoszenie Znajomemu, który pasuje do Zespołu limango. Pomóż Mu odkryć pracę w sercu miasta w zgranym i rozwijającym się zespole.