Stażysta w dziale marketingu

Jesteśmy młodym zespołem, który każdego dnia podejmuje nowe wyzwania. Chcemy pracować z osobami, które mają wewnętrzną motywację do rozwoju i nie boją się innowacji. Obecnie poszukujemy osoby, która jak ryba w wodzie czuje się w mediach społecznościowych i zarządzaniu społecznościami. A dodatkowo ma lekkie pióro i pasjonuje się modą, nie tylko damską.

Stażysta w dziale marketingu (CRM)

Marketing
Twoja rola i główne zadania:
  • dowiesz się czym jest CRM i jak można wykorzystywać segmentację użytkowników,
  • poznasz od podszewki email marketing, reklamę na Facebooku i retargeting,
  • będziesz aktywizować naszych Klientów na wiele różnych sposobów,
  • nauczysz się z odpowiednich danych wyciągać odpowiednie wnioski,
  • weźmiesz udział w tworzeniu kampanii wizerunkowej połączonej z różnego typu eventami,
  • poczujesz, że można pracować i jednocześnie mieć z tego frajdę,
  • oczywiście wszystko pod bacznym okiem najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach.
Nasze kluczowe oczekiwania wobec Ciebie to:
  • kreatywność,
  • surrealistyczne poczucie humoru,
  • pozytywne nastawienie do świata,
  • chęć do nauki,
  • zainteresowanie marketingiem,
  • znajomość branży e-commerce,
  • podstawowe umiejętności analityczne,
  • mile widziani studenci lub absolwenci kierunków: zarządzanie, zarządzanie i marketing, ekonomia,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym (współpraca z teamem międzynarodowym).
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
  • możliwość zatrudnienia po okresie stażu,
  • możliwość rozwijania umiejętności pod okiem specjalistów,
  • elastyczny czas pracy,
  • przyjazne środowisko pracy w młodym, kreatywnym zespole – a po godzinach niezapomniane imprezy integracyjne,
  • pracę w bardzo klimatycznym biurze w okolicach wrocławskiego Rynku,
  • możliwość szybkiego rozwoju i samorealizacji, także dzięki szkoleniom,
  • zdobywanie doświadczenia w międzynarodowym zespole, działającym na różnych rynkach europejskich.
Benefity:

Prywatna opieka zdrowotna

Zapewniamy dostęp do najlepszych specjalistów dla Ciebie i Twoich bliskich.

Zajęcia językowe

Lekcje angielskiego i niemieckiego w małych grupach, dostosowane do Twoich umiejętności.

Elastyczne godziny pracy

Możliwość pracy zdalnej, a także późniejszego przychodzenia do biura.

Biuro w centrum Wrocławia

W najbliższej okolicy kino, fitnessclub i duży wybór miejsc na lunch.

Owocowe poniedziałki

Kawy, owoców, pizzy, słodyczy, ale i zdrowych przekąsek w naszym biurze nie brakuje.

Imprezy firmowe w najlepszym towarzystwie

Po godzinach często organizujemy ciekawe wyjścia albo spotkania w biurze.

Co powinna zawierać aplikacja?

Prześlij nam swoją aplikację przez formularz na stronie.

Dołącz informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu, możliwym terminie rozpoczęcia pracy oraz skąd dowiedziałeś się o rekrutacji.

Koniecznie dodaj w CV następującą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych udostępnionych w przesłanym przeze mnie formularzu aplikacyjnym i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez Limango Polska Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji tego procesu rekrutacji (wymagane).”

i/lub

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych udostępnionych w przesłanym przeze mnie formularzu aplikacyjnym i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez Limango Polska Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych (opcjonalne).”

Administratorem Twoich danych osobowych jest Limango Polska Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu więcej informacji: //praca.limango.pl/ochrona-danych-osobowych/

Nie zaznaczono wymaganych zgód.
Znasz kogoś kto świetnie sprawdzi się na tym stanowisku?

Prześlij ogłoszenie Znajomemu, który pasuje do Zespołu limango. Pomóż Mu odkryć pracę w sercu miasta w zgranym i rozwijającym się zespole.