Performance Marketing Team Leader

Nasz zespół tworzą ludzie, którzy uwielbiają działać z pasją, pracują z zaangażowaniem, myślą nieszablonowo i poszukują nowych wyzwań. Uważasz, że jesteś osobą ambitną i odpowiedzialną? Szybko nawiązujesz kontakty? Cechuje Cię pozytywne nastawienie i otwartość? Prawdopodobnie czekamy właśnie na Ciebie!

Marketing
Kogo szukamy?

Szukamy osoby z doświadczeniem w zarządzaniu zespołem performance marketingu, która potrafi analizować dane z wielu źródeł, rozumie zasady działania e-commerce oraz potrafi wdrażać swoje świetne pomysły w życie.

Co jeszcze jest dla nas ważne?

Razem pracujemy i razem się bawimy. Cenimy równowagę pomiędzy pracą, a życiem prywatnym, tworzymy kulturę szacunku, zaufania i równości. Jeżeli dla Ciebie te wartości również są kluczowe, jest duża szansa, że znajdziesz u nas swoje miejsce.

Twoja rola i główne zadania:
  • zapewnienie realizacji ogólnych celów performance marketingu w ramach ograniczeń budżetowych,
  • wyznaczanie celów i kierowanie zespołem 6 specjalistów z obszarów SEM, SEO, Facebook, Afiliacja,
  • raportowanie bezpośrednio do Head of Marketing,
  • zapewnienie skuteczności działań poprzez odpowiednią kalkulację i wyznaczanie celów dla każdego kanału,
  • kontrolowanie i dostosowywanie celów i budżetów w ciągle zmieniającym się otoczeniu marketingowym,
  • opracowywanie i wdrażanie najlepszych praktyk, ciągłe znajdowanie nowych, opłacalnych sposobów prowadzenia działań performance.
Nasze kluczowe oczekiwania wobec Ciebie to:
  • 3 lata doświadczenia w kierowaniu kilkuosobowym zespołem oraz w tworzeniu i wdrażaniu strategii performance marketingu,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętności efektywnego zarządzania pracą zespołu,
  • doskonała wiedza i doświadczenie w obszarze marketingu internetowego oraz najlepszych praktyk, doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu kampanii Google Ads lub Facebook Ads,
  • znajomość narzędzi do analizy i optymalizacji kampanii marketingowych,
  • umiejętność optymalnej dystrybucji budżetu pomiędzy różne kanały marketingowe,
  • doświadczenie w ecommerce,
  • bardzo dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,
  • umiejętności motywowania i integrowania zespołu,
  • nastawienie na realizację celów przy jednoczesnym dbaniu o dobrą atmosferę w zespole,
  • myślenie krytyczne, traktowanie problemów jako wyzwań,
  • kreatywność i innowacyjność,
  • język angielski na poziomie swobodnej komunikacji biznesowej, codzienna współpraca z zespołami anglojęzycznymi,
  • pozytywne nastawienie do świata oraz surrealistyczne poczucie humoru.
Oferujemy:
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznym środowisku branży internetowej – u nas nie będziesz się nudzić!
  • możliwość realnego kształtowania biznesu – cenimy samodzielność i przekazujemy odpowiedzialność,
  • przyjazne środowisko pracy w młodym, kreatywnym zespole,
  • elastyczne godziny pracy,
  • zdobywanie doświadczenia w międzynarodowym zespole, działającym na różnych rynkach europejskich.
Benefity:

Prywatna opieka zdrowotna

Zapewniamy dostęp do najlepszych specjalistów dla Ciebie i Twoich bliskich.

Zajęcia językowe

Lekcje angielskiego i niemieckiego w małych grupach, dostosowane do Twoich umiejętności.

Elastyczne godziny pracy

Możliwość pracy zdalnej, a także późniejszego przychodzenia do biura.

Biuro w centrum Wrocławia

W najbliższej okolicy kino, fitnessclub i duży wybór miejsc na lunch.

Owocowe poniedziałki

Kawa, owoce, pizza, słodycze ale i zdrowych przekąsek w naszym biurze nie brakuje.

Imprezy firmowe w najlepszym towarzystwie

Po godzinach często organizujemy ciekawe wyjścia albo spotkania w biurze.

Co powinna zawierać aplikacja?

Prześlij nam swoją aplikację przez formularz na stronie.

Dołącz informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu, możliwym terminie rozpoczęcia pracy oraz skąd dowiedziałeś się o rekrutacji.

Koniecznie dodaj w CV następującą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych udostępnionych w przesłanym przeze mnie formularzu aplikacyjnym i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez Limango Polska Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji tego procesu rekrutacji (wymagane).”

i/lub

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych udostępnionych w przesłanym przeze mnie formularzu aplikacyjnym i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez Limango Polska Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych (opcjonalne).”

Administratorem Twoich danych osobowych jest Limango Polska Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu więcej informacji: //praca.limango.pl/ochrona-danych-osobowych/

    Nie zaznaczono wymaganych zgód.
    Znasz kogoś kto świetnie sprawdzi się na tym stanowisku?

    Prześlij ogłoszenie Znajomemu, który pasuje do Zespołu limango. Pomóż Mu odkryć pracę w sercu miasta w zgranym i rozwijającym się zespole.