(BIG)DATA ANALYST / ANALITYK DANYCH

Nasz zespół tworzą ludzie, którzy uwielbiają działać z pasją, pracują z zaangażowaniem, myślą nieszablonowo i poszukują nowych wyzwań. Uważasz, że jesteś osobą ambitną i odpowiedzialną? Szybko nawiązujesz kontakty? Cechuje Cię pozytywne nastawienie i otwartość? Prawdopodobnie czekamy właśnie na Ciebie!

IT
Kogo szukamy?

Pasjonata analizy danych i branży internetowej. Jeżeli masz ścisły umysł, potrafisz szukać odpowiedzi w danych, potrafisz okiełznać wiele informacji i wyprowadzić z nich wartościowe wnioski – szukamy właśnie Ciebie.

Co jeszcze jest dla nas ważne?

Umiejętność interpretowania danych z różnych źródeł (dane ilościowe i jakościowe), dostrzeganie trendów, prawidłowości ale i czujność w gąszczu detali. Ale również ciekawość oraz zapał do doskonalenia swojej wiedzy i umiejętności w jednej z najdynamiczniej rozwijających się branż.

Twoja rola i główne zadania:
  • przygotowywanie raportów i rekomendacji biznesowych,
  • opieka nad systemami analitycznych baz danych (mySQL i Apache Hadoop),
  • współpraca z projektantami i developerami IT w zakresie rozwoju sklepu internetowego i aplikacji mobilnej,
  • przygotowywanie i analiza testów A/B strony internetowej oraz aplikacji mobilnej,
  • przygotowywanie i nadzór nad procesami ETL (Apache Sqoop, Apache Spark, Apache Oozie),
  • tworzenie procesów składowania i przetwarzania danych biznesowych.
Nasze kluczowe oczekiwania wobec Ciebie to:
  • wykształcenie: ukończony lub rozpoczęty kierunek ścisły (matematyka, ekonomia, informatyka, fizyka i pokrewne),
  • doświadczenie zawodowe w pracy z analizą danych (minimum 1 rok),
  • znajomość języka SQL w stopniu zaawansowanym,
  • znajomość Ms. Excel w stopniu zaawansowanym (w tym tabel przestawnych),
  • znajomość Tableau lub pokrewnych systemów raportowania biznesowego,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
Oferujemy:
  • wpływ na ambitny i ciekawy projekt rozwoju systemów analitycznych w grupie Limango,
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznym środowisku branży internetowej – u nas nie będziesz się nudzić!
  • możliwość realnego kształtowania biznesu – cenimy samodzielność i przekazujemy odpowiedzialność,
  • zdobywanie doświadczenia w międzynarodowym zespole, działającym na różnych rynkach europejskich,
Benefity:

Prywatna opieka zdrowotna

Zapewniamy dostęp do najlepszych specjalistów dla Ciebie i Twoich bliskich.

Zajęcia językowe

Lekcje angielskiego i niemieckiego w małych grupach, dostosowane do Twoich umiejętności.

Elastyczne godziny pracy

Możliwość pracy zdalnej, a także późniejszego przychodzenia do biura.

Biuro w centrum Wrocławia

W najbliższej okolicy kino, fitnessclub i duży wybór miejsc na lunch.

Owocowe poniedziałki

Kawy, owoców, pizzy, słodyczy, ale i zdrowych przekąsek w naszym biurze nie brakuje.

Imprezy firmowe w najlepszym towarzystwie

Po godzinach często organizujemy ciekawe wyjścia albo spotkania w biurze.

Co powinna zawierać aplikacja?

Prześlij nam swoją aplikację przez formularz na stronie.

Dołącz informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu, możliwym terminie rozpoczęcia pracy oraz skąd dowiedziałeś się o rekrutacji.

Koniecznie dodaj w CV następującą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych udostępnionych w przesłanym przeze mnie formularzu aplikacyjnym i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez Limango Polska Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji tego procesu rekrutacji (wymagane).”

i/lub

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych udostępnionych w przesłanym przeze mnie formularzu aplikacyjnym i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez Limango Polska Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych (opcjonalne).”

Administratorem Twoich danych osobowych jest Limango Polska Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu więcej informacji: //praca.limango.pl/ochrona-danych-osobowych/

    Nie zaznaczono wymaganych zgód.
    Znasz kogoś kto świetnie sprawdzi się na tym stanowisku?

    Prześlij ogłoszenie Znajomemu, który pasuje do Zespołu limango. Pomóż Mu odkryć pracę w sercu miasta w zgranym i rozwijającym się zespole.