Asystent w dziale zarządzania treścią w e-commerce

Nasz zespół tworzą ludzie, którzy uwielbiają działać z pasją, pracują z zaangażowaniem, myślą nieszablonowo i poszukują nowych wyzwań. Uważasz, że jesteś osobą ambitną i odpowiedzialną? Szybko nawiązujesz kontakty? Cechuje Cię pozytywne nastawienie i otwartość? Prawdopodobnie czekamy właśnie na Ciebie!

Content Creation
Kogo szukamy?

Szukamy ludzi otwartych i zaangażowanych.

Z chęcią nawiążemy współpracę ze studentami którzy, ucząc się, chcą stawiać pierwsze kroki na rynku pracy.

Wiemy, że to zadanie niełatwe i dla wielu kandydatów bardzo stresujące, dlatego pomożemy Ci. Wszystkiego nauczymy Cię od podstaw i damy możliwość poznania od podszewki tajników funkcjonowania wiodącej firmy e-commerce.

Co jeszcze jest dla nas ważne?

Razem pracujemy i razem się bawimy. Cenimy równowagę pomiędzy pracą, a życiem prywatnym, tworzymy kulturę szacunku, zaufania i równości. Jeżeli dla Ciebie te wartości również są kluczowe, jest duża szansa, że znajdziesz u nas swoje miejsce.

Twoja rola i główne zadania:
  • opisywanie produktów,
  • współpraca z managerem kampanii w celu zorganizowania akcji sprzedażowej (kilkudniowej kampanii produktów danej marki),
  • korekta i redagowanie opisów produktów,
  • praca z naszym systemem zarządzania treścią,
  • wsparcie kierownika działu w bieżącej pracy – automatyzacja procesów, rekrutacja, realizowanie wyznaczonych celów,
  • zastępowanie kierownika podczas jego nieobecności, w zakresie zarządzania zespołem i planowania pracy.
Nasze kluczowe oczekiwania wobec Ciebie to:
  • mile widziany status studenta – wymagana dyspozycyjność min. 30 h tygodniowo,
  • dobra znajomość języka polskiego (znajomość zasad pisowni, reguł stylistycznych i interpunkcyjnych, swobodne redagowanie tekstów, umiejętność wyłapywania błędów),
  • zainteresowanie modą (znajomość rodzajów tekstyliów i fachowego słownictwa),
  • doświadczenie z systemem zarządzania treścią, względnie systemem sklepu internetowego,
  • dobra znajomość MS-Office,
  • swobodne korzystanie z Internetu, umiejętność wyszukiwania informacji,
  • precyzja i dokładność w działaniu,
  • dobra znajomość języka angielskiego oraz/lub niemieckiego,
  • otwartość w komunikacji, udzielanie informacji zwrotnej,
  • umiejętność organizowania pracy w oparciu o wyznaczone terminy,
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  • chęć rozwoju i nauki.
Oferujemy:
  • angażujące zadania, samodzielną pracę i dużą swobodę twórczą w środowisku pracy, które z pasją osiąga wysokie wyniki,
  • wspaniałą atmosferę pracy i szeroki wachlarz możliwości rozwoju osobistego i zawodowego w międzynarodowym zespole, działającym na różnych rynkach europejskich,
  • świetny zespół, z którym praca jest o wiele bardziej przyjemna.
Benefity:

Prywatna opieka zdrowotna

Zapewniamy dostęp do najlepszych specjalistów dla Ciebie i Twoich bliskich.

Zajęcia językowe

Lekcje angielskiego i niemieckiego w małych grupach, dostosowane do Twoich umiejętności.

Elastyczne godziny pracy

Możliwość pracy zdalnej, a także późniejszego przychodzenia do biura.

Biuro w centrum Wrocławia

W najbliższej okolicy kino, fitnessclub i duży wybór miejsc na lunch.

Owocowe poniedziałki

Kawy, owoców, pizzy, słodyczy, ale i zdrowych przekąsek w naszym biurze nie brakuje.

Imprezy firmowe w najlepszym towarzystwie

Po godzinach często organizujemy ciekawe wyjścia albo spotkania w biurze.

Co powinna zawierać aplikacja?

Prześlij nam swoją aplikację przez formularz na stronie.

Dołącz informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu, możliwym terminie rozpoczęcia pracy oraz skąd dowiedziałeś się o rekrutacji.

Koniecznie dodaj w CV następującą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych udostępnionych w przesłanym przeze mnie formularzu aplikacyjnym i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez Limango Polska Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji tego procesu rekrutacji (wymagane).”

i/lub

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych udostępnionych w przesłanym przeze mnie formularzu aplikacyjnym i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez Limango Polska Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych (opcjonalne).”

Administratorem Twoich danych osobowych jest Limango Polska Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu więcej informacji: //praca.limango.pl/ochrona-danych-osobowych/

    Nie zaznaczono wymaganych zgód.
    Znasz kogoś kto świetnie sprawdzi się na tym stanowisku?

    Prześlij ogłoszenie Znajomemu, który pasuje do Zespołu limango. Pomóż Mu odkryć pracę w sercu miasta w zgranym i rozwijającym się zespole.