Asystent ds. Księgowości

Nasz zespół tworzą ludzie, którzy uwielbiają działać z pasją, pracują z zaangażowaniem, myślą nieszablonowo i poszukują nowych wyzwań. Uważasz, że jesteś osobą ambitną i odpowiedzialną? Szybko nawiązujesz kontakty? Cechuje Cię pozytywne nastawienie i otwartość? Prawdopodobnie czekamy właśnie na Ciebie!

Accounting
Kogo szukamy?

Szukamy osoby z pozytywnym podejściem do życia, która chce rozwijać się zawodowo w obszarze księgowości w branży e-commerce. Poza głową pełną pomysłów ważne będzie Twoje zacięcie analityczne i zapał do badania skuteczności prowadzonych działań.

Co jeszcze jest dla nas ważne?

Razem pracujemy i razem się bawimy. Cenimy równowagę pomiędzy pracą, a życiem prywatnym, tworzymy kulturę szacunku, zaufania i równości. Jeżeli dla Ciebie te wartości również są kluczowe, jest duża szansa, że znajdziesz u nas swoje miejsce.

Twoja rola i główne zadania:
  • weryfikacja faktur towarowych pod względem formalnym, merytorycznym i rachunkowym,
  • uzgadnianie i weryfikacja stanów magazynowych,
  • wprowadzanie faktur do systemu,
  • ścisła współpraca z działem obsługi kampanii oraz magazynem,
  • przekazywanie faktur do płatności,
  • codzienny kontakt z księgowością niemiecką,
  • inne zadania księgowe.
Nasze kluczowe oczekiwania wobec Ciebie to:
  • wykształcenie min średnie w obszarze finansów-rachunkowości,
  • dobra znajomość programu MS Excel,
  • umiejętności analityczne,
  • rzetelność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonej pracy,
  • pozytywne nastawienie do pracy,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (praca w międzynarodowym środowisku) – warunek konieczny,
  • język niemiecki będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • możliwość rozwoju w obszarze księgowości i finansów,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • stabilne warunki pracy, ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznym środowisku branży internetowej – u nas nie będziesz się nudzić!
  • możliwość realnego kształtowania biznesu – cenimy samodzielność i przekazujemy odpowiedzialność,
  • zdobywanie doświadczenia w międzynarodowym zespole, działającym na różnych rynkach europejskich.
Co powinna zawierać aplikacja?

Prześlij nam swoją aplikację przez formularz na stronie.

Dołącz informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu, możliwym terminie rozpoczęcia pracy oraz skąd dowiedziałeś się o rekrutacji.

Koniecznie dodaj w CV następującą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych udostępnionych w przesłanym przeze mnie formularzu aplikacyjnym i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez Limango Polska Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji tego procesu rekrutacji (wymagane).”

i/lub

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych udostępnionych w przesłanym przeze mnie formularzu aplikacyjnym i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez Limango Polska Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych (opcjonalne).”

Administratorem Twoich danych osobowych jest Limango Polska Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu więcej informacji: //praca.limango.pl/ochrona-danych-osobowych/

    Nie zaznaczono wymaganych zgód.
    Znasz kogoś kto świetnie sprawdzi się na tym stanowisku?

    Prześlij ogłoszenie Znajomemu, który pasuje do Zespołu limango. Pomóż Mu odkryć pracę w sercu miasta w zgranym i rozwijającym się zespole.