Pracownik wsparcia działu Koordynatorów Kampanii

Razem pracujemy i razem się bawimy, świętujemy swoje sukcesy, wzajemnie się motywujemy i wspieramy w trudnych momentach. Cenimy równowagę pomiędzy pracą, a życiem prywatnym, tworzymy kulturę szacunku, zaufania i równości. Jeżeli dla Ciebie te wartości również są kluczowe, jest duża szansa, że znajdziesz u nas swoje miejsce.

Campaign Coordination
Nasze kluczowe oczekiwania wobec Ciebie to:
  • wymagany status studenta,
  • dyspozycyjność (min. 4 h dziennie),
  • sumienność, dokładność, bardzo dobra organizacja czasu pracy i powierzonych zadań,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
Co jeszcze jest dla nas ważne?

Razem pracujemy i razem się bawimy. Cenimy równowagę pomiędzy pracą, a życiem prywatnym, tworzymy kulturę szacunku, zaufania i równości. Jeżeli dla Ciebie te wartości również są kluczowe, jest duża szansa, że znajdziesz u nas swoje miejsce.

Twoja rola i główne zadania:

Jako asystent w dziale Koordynatorów Kampanii (osoby odpowiedzialne za kontakty z dostawcami i przygotowanie promocji sprzedażowych na platformie Limango.pl) będziesz się zajmować opracowywaniem materiałów informacyjnych od dostawców (opisy, dane produktów, zdjęcia), głównie poprzez przygotowywanie zdjęć na stronę (pozyskiwanie, dopasowywanie, oznaczanie, zlecanie do obróbki graficznej) oraz wgrywanie odpowiednio przygotowanych zdjęć do systemu.

Praca ta nie wymaga znajomości programów graficznych, ale dokładności i świetnej organizacji pracy, by materiały opracowywane we współpracy z innymi działami były przygotowane zgodnie z ustalonymi deadlinami.

Nie wymagamy doświadczenia – jeśli nie masz pewności co do swojej przyszłości zawodowej, ale chcesz pracować, nie nudzi Cię praca przy komputerze, cenisz sobie stabilne obowiązki i chcesz  zarabiać własne pieniądze na opłacenie studiów lub inne potrzeby, to praca idealna dla Ciebie!

Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
  • przyjazne środowisko pracy w młodym, kreatywnym zespole – a po godzinach niezapomniane imprezy integracyjne,
  • pracę w bardzo klimatycznym biurze w okolicach wrocławskiego Rynku,
  • zdobywanie doświadczenia w międzynarodowym zespole, działającym na różnych rynkach europejskich,
  • darmowe lekcje języka angielskiego i niemieckiego z charyzmatycznymi lektorkami,
  • prywatną opiekę zdrowotną – chociaż stawiamy na aktywność fizyczną, wyznając zasadę, że lepiej zapobiegać niż leczyć,
  • nieograniczony dostęp do latte macchiato, cappuccino lub americano oraz owocowe poniedziałki!
Co powinna zawierać aplikacja?

Prześlij nam swoją aplikację przez formularz na stronie.

Dołącz informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu, możliwym terminie rozpoczęcia pracy oraz skąd dowiedziałeś się o rekrutacji.

Koniecznie dodaj w CV następującą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych udostępnionych w przesłanym przeze mnie formularzu aplikacyjnym i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez Limango Polska Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji tego procesu rekrutacji (wymagane).”

i/lub

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych udostępnionych w przesłanym przeze mnie formularzu aplikacyjnym i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez Limango Polska Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych (opcjonalne).”

Administratorem Twoich danych osobowych jest Limango Polska Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu więcej informacji: https://praca.limango.pl/ochrona-danych-osobowych/

Nie zaznaczono wymaganych zgód.
Znasz kogoś kto świetnie sprawdzi się na tym stanowisku?

Prześlij ogłoszenie Znajomemu, który pasuje do Zespołu limango. Pomóż Mu odkryć pracę w sercu miasta w zgranym i rozwijającym się zespole.