Pracownik wsparcia działu Koordynatorów Kampanii

Razem pracujemy i razem się bawimy, świętujemy swoje sukcesy, wzajemnie się motywujemy i wspieramy w trudnych momentach. Cenimy równowagę pomiędzy pracą, a życiem prywatnym, tworzymy kulturę szacunku, zaufania i równości. Jeżeli dla Ciebie te wartości również są kluczowe, jest duża szansa, że znajdziesz u nas swoje miejsce.

Campaign Coordination
Nasze kluczowe oczekiwania wobec Ciebie to:
  • wymagany status studenta (mile widziani studenci zaoczni),
  • dyspozycyjność min. 5 h dziennie od poniedziałku do piątku
  • sumienność, dokładność, bardzo dobra organizacja czasu pracy i powierzonych zadań,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • wymagana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
Co jeszcze jest dla nas ważne?

Razem pracujemy i razem się bawimy. Cenimy równowagę pomiędzy pracą, a życiem prywatnym, tworzymy kulturę szacunku, zaufania i równości. Jeżeli dla Ciebie te wartości również są kluczowe, jest duża szansa, że znajdziesz u nas swoje miejsce.

Twoja rola i główne zadania:
  • obserwowanie rynku e-commerce i porównywanie cen produktów z innymi ofertami na rynku,
  • współpraca z polskim, niemieckim i francuskim zespołem kupców oraz wspieranie ich w razie potrzeby przy codziennych zadaniach.

Nie wymagamy doświadczeniajeśli nie masz pewności co do swojej przyszłości zawodowej, ale chcesz pracować, nie nudzi Cię praca przy komputerze, cenisz sobie stabilne obowiązki i chcesz  zarabiać własne pieniądze na opłacenie studiów lub inne potrzeby, to praca idealna dla Ciebie!

Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
  • przyjazne środowisko pracy w młodym, kreatywnym zespole – a po godzinach niezapomniane imprezy integracyjne,
  • pracę w bardzo klimatycznym biurze w okolicach wrocławskiego Rynku,
  • zdobywanie doświadczenia w międzynarodowym zespole, działającym na różnych rynkach europejskich,
  • darmowe lekcje języka angielskiego i niemieckiego z charyzmatycznymi lektorkami,
  • prywatną opiekę zdrowotną – chociaż stawiamy na aktywność fizyczną, wyznając zasadę, że lepiej zapobiegać niż leczyć,
  • nieograniczony dostęp do latte macchiato, cappuccino lub americano oraz owocowe poniedziałki!
Co powinna zawierać aplikacja?

Prześlij nam swoją aplikację przez formularz na stronie.

Dołącz informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu, możliwym terminie rozpoczęcia pracy oraz skąd dowiedziałeś się o rekrutacji.

Koniecznie dodaj w CV następującą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych udostępnionych w przesłanym przeze mnie formularzu aplikacyjnym i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez Limango Polska Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji tego procesu rekrutacji (wymagane).”

i/lub

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych udostępnionych w przesłanym przeze mnie formularzu aplikacyjnym i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez Limango Polska Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych (opcjonalne).”

Administratorem Twoich danych osobowych jest Limango Polska Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu więcej informacji: //praca.limango.pl/ochrona-danych-osobowych/

Nie zaznaczono wymaganych zgód.
Znasz kogoś kto świetnie sprawdzi się na tym stanowisku?

Prześlij ogłoszenie Znajomemu, który pasuje do Zespołu limango. Pomóż Mu odkryć pracę w sercu miasta w zgranym i rozwijającym się zespole.